Profil kosmetyczny


Przedział wiekowy 20 +

Włosy
suche, zniszczone, puszące się, trudne do ułożenia, ciągle rozjaśniane, wymagające ciągłego nawilżenia, wysoko porowate, typowo przypalone po użyciu prostownicy, ciągle pielęgnowane maskami, odżywkami intensywnie pielęgnującymi.

Cera
trądzikowa z wypryskami jednak nie przetłuszczająca się, naczynkowa z zaczerwienieniami, wymagająca używania stale maseczek dogłębnie oczyszczających oraz kremów nawilżających, czasami ale tylko czasami wytwarza dużo sebum przy zastosowaniu złego podkładu. Dużo zaskórników na nosie co dzień odnawiające się i w okół ust.

Skóra ciała
Normalna, czasami wysuszona przez złą wodę, z licznymi rozstępami spowodowanymi szybkim wzrostem, niewielki celulit wodny. Używam wszelkich balsamów, kremów, maseł, peelingów, żeli pod prysznic nawilżających. 

Skóra dłoni
Problem ze skórkami w okół paznokci, skóra czasami przesuszona, reakcja alergiczna na środki chemiczne, skóra czasami zaczerwieniona, paznokcie słabe wymagające stale odżywki. Używam kremów do rąk, peelingów, odzywek do paznokci.

Uczulona jestem na:
wszystkie kosmetyki firmy Uroda Melissa, kosmetyki do twarzy Garnier, proszki do prania i inna chemia gospodarcza, niektóre kosmetyki do oczu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...