środa, 14 października 2015

Bodetko Lash po 3 miesiącach

Od trzech miesięcy stosuję regularnie serum do rzęs Bodetko Lash w tym momencie chcę się podzielić z wami moimi uwagami co do tego produktu.
Pierwszą moją obawą było to, że tak na prawdę nie wiedziałam co stosuję gdyż produkt w żaden sposób nie jest opisany (brak składu) wyjątkiem jest tylko zdanie o tym jak i kiedy stosować. Więc odzywkę stosowałam codziennie wieczorem przez 3 miesiące bo na 3 miesiące miała wystarczyć lecz teraz już wiem że wystarczy na jeszcze około kolejne 3 miesiące. Efekt nie był od razu widoczny, pierwszy wzrost rzęs zauważyłam po około miesiącu a później to już poszło... Z dnia na dzień rzęsy wydawały się coraz dłuższe, moje marne krótkie włoski stały się tak długie że w chwili obecnej potrafię nimi sięgnąć pod brwi. Przed zastosowaniem odżywki zrobiłam zdjęcia moich krótkich włosków niestety zginęły razem ze starym komputerem. Ale jeżeli zastanawiacie się nad tą odżywką czy inną szczerze polecam Bodetko Lash.


Odżywkę aplikujemy nie na rzęsy tak jak w innych przypadkach a na powiekę przy linii rzęs. Pewnie wiele słyszałyście o uczuleniach na odżywki tego typu ja osobiście tego nie doświadczyłam ale każdy reaguje inaczej i ostrzegam to co mi pomogło zapuścić rzęsy nie znaczy że komuś nie zaszkodzi więc produkty tego typu proszę abyście używały z rozwagą.


Jak dla mnie jest to produkt gody polecenia moja ocena to 10/10

Zapraszam do oglądania gazetki promocyjnej Biedronka:


9 komentarzy:

 1. Używałam i pokochałam :)) Buziaki na udany wieczorek :***

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka jest jej cena? Ja używam long4lashes od ok. 3 tyg i wciąż czekam na efekty:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trudno wyobrazić sobie efekt bez zdjęć; /

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam , ale ciekawa jestem jak wygląda efekt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja używam drugi miesiąc i efekty wow :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że nie pokazałaś efektu na zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...