wtorek, 25 czerwca 2013

Sale Kraków 2 ; ))

Dziś znów nawiedziłam Kraków. Dziś spokojnie schodziłam wszytko wzdłuż i wszerz na Floriańskiej również byłam ; ) Ale moja uwaga skupiła się na tanich dżinsach w New Yorker, dziś tylko dżinsy bo co do reszty szału nie ma z resztą pod koniec dnia jak to zawsze bywa większość sklepów jest brudna zachodzona a ciuchy porozwalane na podłogach brudne aż nie da się tego ominąć i przejść żeby się w coś nie zaplątać. Miałam również sporo czasu aby siąść na ławeczce na wprost Carrefura w Galerii Krakowskiej niby czekałam bawiłam się telefonem ale to był tylko kamuflaż : ) Tak naprawdę obserwowałam zachowanie ludzi (Pozdrowienia dla Pani która się dosiadła do mnie zwyzywała swojego chłopaka i kazała mu delikatnie mówiąc znikać używając niecenzuralnych słów) cieszę się że jestem ze wsi bo gdybym miała charakter bogatego mieszczucha to dziękuję, jak można pogonić chłopaka twierdząc że można mieć każdego a on jest skąpy i nie da 400 zł na upatrzona rzecz... Proszę Panią jak to mówią moi znajomi za 400 zł to ja bym się ustawiła do końca życia : ) Nie no nie jadę po tej Pani bo trochę racji miała z tego co zrozumiałam chłopak był tak skąpy że nie chciał zapłacić za parking tylko wziął swoją Panią na deszcz. No szok! To nie do przyjęcia przecież fryzura i makijaż się zniszczą i nie będzie się dało lansować po Galerii.A oto moje gacioszki w rÓsHoWą Panterkę ; ) 39.95 New Yorker Amisu
Były jeszcze takie same ale w zieleni takie jakby moro ; ) Chociaż wybór był spory... Ostatio również widziałam wielką wyprzedaż dżinsów w H&M ale tam już nie wchodzę bo się szczerze mówiąc boje :D Pozdrawiam ochronę tego sklepu bo zostać przetrzepanym całkowicie bo niby sie coś ukradło a dowodów 0  to szczyt wszystkiego : )


No i czas na gwiazdę wpisuuuuuu !
Znajomi wiedzą że jestem maniaczką Mc Flarego :D mrrrr : ) dziś próbowałam nowych samaków Magnum <3 I uwielbiam jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee <3 Numer jeden dzisiejszego wypadu ; )


I Magnum Classic

8 komentarzy:

 1. Narobiłaś mi ochoty na McFlurry

  OdpowiedzUsuń
 2. super są :) może sobie podobne zakupie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ludzie są różni i nas bawi taka sytuacja, ale jak widać są kobiety, które zawsze stawiają na swoim, a jak nie to bywaj.
  Nie jadam w McD, więc nawet tego nie znam, ale jak mówisz, że pyszne to może się skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładne spodnie ; )) . Mi ostatnio także udało się wyrwać bluzkę po sporej przecenie w New Yourker ; )) .

  OdpowiedzUsuń
 5. Też sobie na wyprzedaży kupiłam dwie pary kolorowych spodni, jednakowoż trochę spokojniejsze niż Twoje :) McFlurry Magnumowe moim zdaniem są słabe :/

  OdpowiedzUsuń
 6. muszę wreszcie zrobić napaść na wyprzedaże, zrobiłaś mi smaka!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...