czwartek, 30 października 2014

Isana Dusch Gel Violet Passion - czarna porzeczka z fiołkiem

Jak wiele z was już wie uwielbiam testować żele do mycia, kolejną zdobyczą jest żelik z Isany z porzeczką i fiołkiem. Po pierwsze uwielbiam sok porzeczkowy i myślałam iż zapach tego produktu będzie obłędny, jednak używając go czuję się niezbyt komfortowo ponieważ czuję tak jak by ktoś podrobił zapach ludzkiego potu. Mimo fiołka na opakowaniu nie wyczuwam go w tym kosmetyku, a przecież fiołki to chyba najmocniej pachnące kwiaty. Ostatnio nie mam szczęścia do żeli z Isany same zapachowe buble mi się trafiają.


Konsystencja akurat tego żelu jest galaretowata więc przy wydobyciu z opakowania bardzo łatwo wessać go ponownie do środka opakowania. Jak każdy żel z Isany bardzo ładnie się pieni, dość dobrze myje, nie nawilża ani nie wysusza. Cena atrakcyjna jak zawsze czyli 2,99 zł ostatnio nawet były po 2,49 zł. 
Czy wrócę do tego wariantu zapachowego? Nie wiem ale raczej nie... Kupuję te żele ponieważ uwielbiam eksperymentować z zapachami jednak ten jest czysto chemiczny i niepodobny do niczego tym bardziej ani do porzeczki ani do fiołka.

8 komentarzy:

 1. Ja go mam i bardzo lubię ten zapach

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam ten żel i szczerze mówiąc też mi zapach nie do końca odpowiadał :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie podoba Ci się zapach, jak dla mnie jest ok.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na konkurs !

  http://kosmomodowo.blogspot.com/2014/10/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie lubię również sztucznych zapachów, wole kremowe żele tej marki jakoś lepiej się u mnie spisują

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja go miałam i bardzo go lubię :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...