wtorek, 16 lutego 2016

Gazetka kosmetyczna Bierdonki - co kupiłam

Jak co roku o tej porze Biedronka kusi nas kosmetykami i akcesoriami do pielęgnacji. Ja już pierwszego dnia trwania tej promocji pokusiłam się o małe zakupy. W gazetce znajdziecie kosmetyki do pielęgnacji, trochę kolorówki, kosmetyki męskie oraz dużą ilość produktów dla dzieci.Gazetkę znajdziecie TU.
Zakupiłam o maskę złuszczającą do stóp (str. 8) bardzo chciałam zrobić jej test dzień po dniu razem z fotorelacją jednak w ogóle nie zadziałała, u mnie stopy są jakie były, jedynie cały tydzień utrzymuje się na nich dziwne uczucie jak by nie były to moje stopy!
Kupiłam również zestaw do manicure którego nie ma w tej gazetce ale znajdziecie ją TU (str. 9). Jest to malutka frezarka na baterie idealna do małych skórek przy paznokciach ale o tym już w następnym poście!


15 komentarzy:

 1. Muszę zajrzeć do Biedronki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja dawno nie robiłam zakupów w biedronce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja złapałam ekspander do ćwiczeń za niecałe 8 pln, biedronka jest niezastąpiona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Skarpetki też kupiłam, ale jeszcze nie używałam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Biedronka często ma ciekawe oferty kosmetyczne, warto śledzić gazetki bo można wyhaczyć coś fajnego w niskiej cenie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja na szczęście przegapiłam ofertę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Często bywam w Biedronce, a jakoś nie patrzę na kosmetyki. :) Muszę się wybrać, bo widzę, że można kilka ciekawych rzeczy dostać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ostatnio zaczęłam zatrzymywać się przy półkach z kosmetykami i muszę przyznać że jest duży wybór w rozsądnych cenach, błyszczyki są fajne.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czasem kupuję jakieś kosmetyki w biedronce :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja rzadko kupuję kosmetyki w biedronce, ale nie myślę, że są gorsze ;) Obserwuję :D
  Pozdrawiam c; /~Kinga
  Unpredictabble

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...