poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Efektima glinka oczyszczająca

Weekend minął nawet nie wiadomo kiedy i na czym, więc pora na wpis póki nie jest jeszcze gorąco i się chce ; ) Dziś produkt który miał na blogu pojawić się już pół roku temu ale niestety szybko został zużyty. Maska efektima jest jedną z tańszych jednorazowych maseczek dostępna jest ona głównie w Rossmanie ale nie tylko. Po otwarciu co mnie zawsze przeraża czuję dużą ilość spirytusu, to samo jest gdy mam ją już na buzi przez chwilę czuję jak by ten alkohol parował. Przy pierwszym użyciu bałam się głównie tego że ten zapach za którym kryje się coś niedobrego może mi coś zrobić, jednak myliłam się. Maseczka ładnie rozjaśnia skórę oraz średnio rozjaśnia zaczerwienienia.Jest jej tyle że wystarczy tylko na jedną aplikację.

Więc jest godzina 13.06 a ja kończę notkę o maseczce. W końcu!

Jeżeli ktoś chce użyć tej maseczki to polecam do skóry mało wymagającej, na pewno przyniesie dobry efekt odświeżenia oraz rozjaśnienia.
Moja ocena:
6/10

Uff nie ma to jak zacząć pisać wpis na bloga o 7 rano a kończyć o 13.12 ; D


6 komentarzy:

 1. Widziałam te maski w Rossmanie ale się nie zdecydowałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam, ale mam duużo próbek takich maseczek, więc nieprędko przetestuję tą ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. a jakiej jest ona konsystencji? taka żelowa czy bardziej jak krem? http://kinguskablog.blogspot.com/2014/07/mgieki-zapachowe-od-avon-doskonae.html

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też na razie mam zapas maseczek;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wolę maseczki bardziej treściwe, dla wymagającej skóry.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...