sobota, 21 marca 2015

Bingospa collagen mud - ideał na rozstępy

Produkt ten wybrałam ze względu na to aby użyć go na moje rozstępy. Przy okazji dowiedziałam się że można używać go również na cellulit którego nie posiadam więc pod tym kątem nie opiszę jak się sprawdził.

Więc błoto, bo inaczej tego nazwać się nie da ze względu na konsystencję która nie jest ani kremem ani balsamem ani niczym innym jest bardzo pomocne w walce z rozstępami zakładając że wcześniej je przewidzimy i własnie z tym produktem zapobiegniemy ich powstawaniu. Wiem od dawna że mam duże skłonności do rozstępów, tyję i chudnę zawsze po takich zmianach pojawia się biały tygrys na skórze, właściwie fioletowe paski dostrzegłam jak dopiero powstawały zaczęłam smarować brzuch codziennie i tak oto blizny zostały w fazie pojawiania się, gdzie aby je zobaczyć trzeba bardzo dobrze się przyjrzeć a nawet skłonna jestem powiedzieć, że zaniknęły. Druga sprawa jest taka, że stosowałam błoto na stare rozstępy nic to nie dało, szkoda marnować błotko.


Minusem produktu jest wydajność, bardzo szybko się kończy, chyba że ktoś ma małą powierzchnię do smarowania ; )
Bardzo polecam ten kosmetyk w trakcie odchudzania jak i przyszłym mamą, powiem szczerze, nie wierzyłam że zdziała on coś, tym bardziej że nie jest drogi.

5 komentarzy:

 1. ojej a ja tego nie moge zużyć u mnei strasznie wydajne jest:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na stare rozstepy nic nie pomoże.

  OdpowiedzUsuń
 3. ze swoimi rozstępami pogodziłam się dawno temu i nie ma szans by ich się już pozbyć...:/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam lekkie rozstępy po tym jak w krótkim czasie schudłam, nawet bardzo.. Wiem, że raczej już nic ich nie zwalczy, pogodziłam sie :/ :))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...