czwartek, 9 kwietnia 2015

Trochę linków #1 ciut jeszcze świątecznie

Bardzo lubię czytać posty na blogach lifestylowych polecających różne artykuły, filmy, piosenki kryjące się pod linkami. Dlatego właśnie na tym blogu co jakiś czas będzie pojawiał się linkowy post moim zdaniem z ciekawymi odnośnikami. Nie obiecuję że linki będą pojawiać się regularnie, ale co jakiś czas, wolę skompletować coś ciekawego niż co kilka dni publikować linki na siłę.


Kategoria #1
Youtube
Przeżyłaś święta, ale czy dobrze? Czy umyłaś okna dla Jezusa? Wielkanocna gorączka i wszystko co z nią związane KLIK

Kategoria #2
Film
Święta to dobry czas na oglądanie filmów tych dłuższych, czyli zapas jedzenia i i jazda. Uwielbiam wszystkie filmy opowiadające o czasach od I wojny światowej do końca ówczesnego ustroju w naszym kraju. Liczę się z tym że dla niektórych ten film  jest nudny jak flaki z olejem ale ja się nim niesamowicie jaram Hitler narodziny zła

Kategoria #3
Facebook
Profil który przeczytałam od deski do deski Beka z mamuś na forach to co reprezentują te matki przechodzi samo siebie! Za każdym razem czytając nowy post jestem w coraz większym szoku. I nie chodzi o pojedyncze przypadki, strona ta publikuje dużo nowości więc takich matek są setki!

Kategoria #4
Kuchnia
Kotleciki z kostki rosołowej? Smacznie, mega zdrowo, na dodatek prawie jak tradycyjne schabowe. Palce lizać! Przepis tutaj idealny, pożywny obiad dla dzieciaków.

Kategoria #5
Zdjęcie
Zdjęcie a raczej parę zdjęć stylizacji grobu Pańskiego LINK (tylko nie pokazujcie tego babci).

To było by na tyle, teraz zbieram się do miasta, może w końcu upoluje coś z ciuchowego katalogu biedry, chociaż na tym zaważy jakość produktów ;p mimo tego zostawiam linka do całej gazetki TU


6 komentarzy:

 1. U mnie w Biedrze nie ma nic z tego katalogu :(... A spodnie mi się mega podobają .

  OdpowiedzUsuń
 2. Spodnie i koszule w Biedronki są super!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciężko jest znaleźć te ciuchy w jakiejkolwiek Biedronce...

  OdpowiedzUsuń
 4. mojemu chłopakowi film się na 100% spodoba, bo lubi te klimaty ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...