piątek, 9 stycznia 2015

Eveline Argan+Keratin - Arganowy olejek do włosów 8w1

Dziś pora na kosmetyk który znów czekał na swoją premierę ponad pół roku. Ale lepiej testować długo a dobrze.


Opinia publiczna mówi o nim źle. W cale się nie dziwie. Olejek według instrukcji na opakowaniu powinno stosować się na wilgotne lub suche włosy więc wynika z tego iż jest to tak jak by odzywka bez spłukiwania z która powinno się chodzić cały czas.
Jednak produktu tego nie da się używać w opisany sposób gdyż już jedna "porcja" olejku natłuszcza włosy bardzo do tego stopnia że wyglądają tak jak by były nie myte co najmniej z 2 tygodnie.  Co gorsza po takiej aplikacji nie mamy żadnego pozytywnego efektu jedynie czuć że włosy są bardziej szorstkie.

Więc na tę chwilę daję ocenę
1/10


Jednak...
Zrobiłam eksperyment...
Używałam codziennie przed myciem włosów tego produktu nakładając go na co najmniej godzinę następnie zmywałam szamponem i suszyłam włosy.
Efekt jaki otrzymałam po 10 dniach był niesamowity!
Włosy były bardzo zregenerowane końcówki ożyły tak jak i same włosy do tego piękny połysk! Raczej żadna odzywka ani maska nie naprawiła by włosów do tego stopnia.
Codzienne aplikowanie produktu było niewygodne więc zaniedbałam swój eksperyment a właściwie osiadłam na laurach z myślą że mam piękne zadbane włosy.
Niestety już po około 3 dniach od odstawienia argan+keratin okazało się że końcówki są bardziej rozdwojone niż wcześniej a włosy suche i matowe mimo używania odzywek.

Moja ostateczna ocena to:
1/10

Ta jedynka to za wydajność... jak papier z reklamy... nigdy się nie kończy...

2 komentarze:

  1. U mnie cały zestaw też wywołał masakrę, jak tu:
    http://urodaflesz.blogspot.com/2014/03/eveline-argan-keratin-szampon-odzywka.html

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...