czwartek, 17 września 2015

Mezo-kolagenowy zabieg wygładzający zmarszczki do cery suchej i bardzo suchej Luxury Paris

Dziś zabieg dwu etapowy więc post również będzie podzielony na dwie części. Od razu mówię, że to zabieg przeznaczony dla skóry dojrzałej jednak ja postanowiłam przetestować go na sobie (ok zlinczujcie mnie) a to dlatego że maseczki zawierają w sobie dużo dobrych dla każdego typu skóry składników takich jak: witaminy A + E + F, bioHyaluron Complex, olejek arganowy, masło shea, kolagen. Od dawna szukam czegoś co poprawi stan mojej skóry która gardzi już kremami i maseczkami przeznaczonymi do mojego typu skóry i nic nie dają.Krok 1:
Antystresowa maseczka z białą glinką i kwasem hialuronowym, maseczkę tą nakładamy na 10 minut po czym trzeba ją zmyć wodą. Efekt jest bardzo dobry skóra bardzo gładka, bez podrażnień w ogóle nie napięta ale za to mega odświeżona do tego delikatna i bez przesuszeń! Tego mi brakowało! Skórę w dotyku mogę porównać do bardzo dobrej jakościowo satyny ; )

Krok 2:
Kolagenowa maseczka napinająca z olejkiem arganowym, tę część nakładamy jako drugą na 15 minut efektem jest skóra dosłownie dopieszczona, koloryt jest wyrównany, skóra delikatnie napięta i dodatkowo wyczuwalny jest efekt delikatnego chłodu.

Moja ocena:
10/10
Nic dodać nic ująć, dla mnie to ideał mimo tego że tylko na raz gdyż nie będę raczej stosować maseczek dla skóry dojrzałej.

Zapraszam do oglądania gazetki promocyjnej Carrefour:


4 komentarze:

  1. Szkoda, że nic nie udało mi się znaleźć w gazetce ..

    OdpowiedzUsuń
  2. Na szczęście zmarszczek jeszcze nie mam ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Chętnie wypróbowałabym tą maseczkę.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...