wtorek, 1 października 2013

Perfecta Spa, maska-serum do rąk i szafirowy peeling

Jest godzina 7. Dokładnie godzinę temu wstałam i stwierdziłam że nie opłaca mi się iść do szkoły ;p Głównie nie dla tego że mi się nie chce tylko to cholerne zimno! brrrr
wczoraj zafundowałam moim dłonią spa. Począwszy od usuwania skórek produktem eveline ale o tym w kolejnym poście po peeling i maskę do rąk od perfecty.


Niby niepozorna saszetka a mieści w sobie peeling i maskę.
Najpierw stosujemy peeling na nawilżone wodą dłonie, wcieramy go przez 5 minut (robiłam wszystko dokładnie) po 5 minutach peelingu mało co zostało a ten zapach! obłędny zapach lizaków (smak z dzieciństwa mmmm) był taki intensywny ze cały pokój pachniał. Zmylam dłonie były jak nie moje ; ) super gładkie. Krem powinno nakładać się grubą warstwą na 15 minut powinien się wchłonąć a to co zostanie należy wsmarować. Także czekałam całe 15 minut jednak cały czas pocierałam ręce i najprzód wszystko fajnie ale trochę duzo tego kremu, potem ubyło go ale zrobił się niemiłosiernie lepki około 15-stej minuty na dłoniach pozostała przejrzysta substancja która juz wchłonąć się nie dała więc osuszyłam ręce ręcznikiem. Efekt zachwycający skóra na dłoniach super miękka i ten zapach, mmmr . Jednak po pójściu pod prysznic bajka prysnęła dłonie po kontakcie z wodą nadal były suche. :  ( ehhh a już się tak przywiązałam .
Kurcze jestem na wielkie taaaaaaak co do tego spa ale no pasowało by aby efekt utrzymywał się dłuższy czas.


2 komentarze:

  1. Lubię takie maseczki u mnie utrzymywał się efekt ok 4dni, czyli ok jak dla mnie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. nigdy nie próbowałam takich specyfików do dłoni :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...